Kościół Chrystusowy vs Geotis Passa powraca !!!

• autor: sajmon2424, 2015-05-25 00:04

Kościół Chrystusowy vs Geotis

Passa powraca  !!!

I   Samo spotkanie początkowo wydawało się dla naszej drużyny nieudane, mała frekwencja i mocny przeciwnik. A jednak zagraliśmy ładny mecz J Pierwsza połowa należała do nas, liczne akcje przeprowadzone pod bramką przeciwnika skutkowały bramkami. W miarę ciekawe zagrania w polu jak i środku biska z naszej strony i przeciwnika. Ta połowa należała do nas ze sporą przewagą bo zakończyła się 4:1 dla Kościoła. Brawa dla bramkarza i obrony naszej drużyny.

II   Druga połowa zaczęła się z mocniejszym naciskiem drużyny Geotis co dawało się odczuć na boisku ale walczymy dalej. Przeciwnik naciskał i wywalczył kilka ciekawych akcji, które kończyły się bramkami. Jednak końcowy wynik to 5:4 dla nas, ostatnie stracone bramki co zmęczenie z naszej strony no i sporo bramek przyblokowanych w obronie jak i na bramce J

Kościół Chrystusowy – Geotis 5:4 (6:9)

bramki : Mielnik x 4, Bureć x 1

skład: Kozak, , Toczko, Mielnik, Bureć, Adamiec, Kossowski