Tabela ligowa

Aktualności

Kościół Chrystusowy vs Wola Pasze

• autor: sajmon2424, 2015-08-06 00:14

I   Gwizdek i zaczynamy :) Mecz rozpoczęliśmy w uszczuploną ławką rezerwową. Jak to bywa w pierwszej połowie u nas dostawaliśmy 3:0 i nic nie wskazywało na zmiany wyniku. Trochę przez wynik opadły morale w zespole, a nasze strzały nie wpadały do bramki przeciwnika. Drużyna Wola Pasze pokazywał wyższość na boisku swoją grą. W tej połowie było dużo emocji i rywalizacji jak to bywa na naszych spotkaniach.

I   Gwizdek i zaczynamy smiley Mecz rozpoczęliśmy w uszczuploną ławką rezerwową. Jak to bywa w pierwszej połowie u nas dostawaliśmy 3:0 i nic nie wskazywało na zmiany wyniku. Trochę przez wynik opadły morale w zespole, a nasze strzały nie wpadały do bramki przeciwnika. Drużyna Wola Pasze pokazywał wyższość na boisku swoją grą. W tej połowie było dużo emocji i rywalizacji jak to bywa na naszych spotkaniach. Połowę zakończyliśmy wynikiem 3:1 dla Wola Paszę z nadzieją na lepszą kolejną połowę.

II   Zaczęliśmy kolejne minuty spotkania. Przeciwnik próbował naciskać i udawało się, sporo akcji pod naszą bramką i kilka ładnych strzałów w światło bramki. Nasze akcje też wyglądały na miano pierwszej ligi ale z wykończeniem troszkę było słabiej sad Kolejne minuty przyniosły nam bramkę ale to tylko chwilowa pociecha bo tracimy bramkę i jest 4:2 dla przeciwnika. Gra zaczęła nabierać emocji a czas leciał, kolejne akcje w środku i pod bramką przeciwnika, wkładaliśmy całe serce i siły, aby dogonić Wola Paszę i udało się. Po przełamaniu złej passy wychodzimy na prostą i kończymy spotkanie 5:4 dla Nas !!! Mecz ciężki i brawa dla Wola Pasze pokazali się z mocnej strony.

Kościół Chrystusowy – Wola Pasze  5:4