Tabela ligowa

Aktualności

Kościół Chrystusowy vs Wola Pasze

• autor: sajmon2424, 2015-09-11 22:49

Po gwizdku sędziego spotkanie rozpoczęte. Mecz zaczął się dla nas niestety od szybkiej straty bramki po strzale z dystansu. Była to 8minuta, przeciwnik już prowadził 1:0. Ale, nic gramy dalej to początek i nie ma, co się poddawać, czego wynikiem byłą bramka kontaktowa 1:1. Gra nabierała coraz większej rywalizacji, co widać na boisku, jednak ciężko było nam wyjść z naszej połowy. Przeciwnik osiadł na naszej połowie, co widać było po serii oddawanych strzałów na bramkę, niestety wynik 2:1 rywalowi. Trzeba było się obudzić a ta bramka to zapoczątkowała.

Po gwizdku sędziego spotkanie rozpoczęte. Mecz zaczął się dla nas niestety od szybkiej straty bramki po strzale z dystansu. Była to 8minuta, przeciwnik już prowadził 1:0. Ale, nic gramy dalej to początek i nie ma, co się poddawać, czego wynikiem byłą bramka kontaktowa 1:1. Gra nabierała coraz większej rywalizacji, co widać na boisku, jednak ciężko było nam wyjść z naszej połowy. Przeciwnik osiadł na naszej połowie, co widać było po serii oddawanych strzałów na bramkę, niestety wynik 2:1 rywalowi. Trzeba było się obudzić a ta bramka to zapoczątkowała. Zaczęliśmy znacznie bardziej szanować piłkę i rozgrywać się w polu, co skutkowało kolejnymi bramkami, tym razem dla nas, wynik 3:2. I gra dalej osiadała na stronie przeciwnika, akcje podbramkowe i kolejna bramka mamy już 4 bramki. Zaczynamy uciekać rywalowi, jednak nie tak łatwo Wola Pasze się poddaje, ciągle atakując nas w obronie, jaki i oddając strzały w światło bramki. Po serii wymian piłką na boisku przez obie drużyny wynik zmienia się z 4:2 na 6:3 zaczynamy uciekać rywalowi. Jednak do końca jeszcze sporo czasu, więc wszystko może się wydarzyć smiley Bramka rywala przez pewien czas była ciągle atakowana, jednak niecelne strzały i interwencje bramkarza nie zagrażały utratą bramki. Podobnie i u nas każda rozegrana piłka z kontrataku byłą hamowana przez obronę jak i bramkarza. Minuty lecą, mamy kolejne bramki 7:4, do końca jeszcze 15 minut a na twarzach zawodników widać powoli zmęczenie. Jednak i przez ostatnie minuty nie brakowało emocji, Wola Pasze zaczyna nas gonić wynik 8:6. Zaczynamy bardziej naciskać na bramkę rywal, seria akcji, podania, kontrataki dzięki czemu zamykamy spotkanie wynikiem 10:7 i zabieramy 3 punkty do tabeli.

Mecz był emocjonujący do końca, każdy pokazał umiejętności na boisku i było widać rywalizację na boisku tą zdrową rywalizację  Brawa dla Wszystkich !!!

Wola Pasze - Kościół Chrystusowy 7:10

bramki : Mielnik x3, Hołownia x3, Magier x2, Chrabski

skład:  Polubiec - Kowalewski, Ułanowski, Kurczaba, Mielnik, Chrabski,

oraz Borowik A., Brojek, Korniluk, Magier, Hołownia, Lodkowski, Kossowski, Mikołajczuk