Tabela ligowa

Aktualności

Kościół Chrystusowy vs KS Styrzyniec

• autor: sajmon2424, 2015-09-23 00:34

Dziś przyszło zmierzyć się nam z drużyną KS Styrzyniec, mecz zapowiadał się jak każdy emocjonująco. Jednak pierwsza połowa była bardzo spokojna, sam początek wyglądał na spokojną grę w polu w obu drużynach. Nie było widać jakichś wybitnych akcji podbramkowych czy zgrania pomiędzy zawodnikami. Pod koniec połowy gra delikatnie nabierała zaangażowania i rywalizacji. Zawodnicy obudzili się na boisku, co skutkowało akcjami podbramkowymi. W tej połowie zobaczyliśmy wynik 3:1 dla Kościół Chrystusowy, czekamy na kolejną porcję 30 minut.

Druga połowa stanowczo należała do naszego zespołu. Zaczęły się dynamiczne i częste akcje piłkarzy na bramkę przeciwnika, co było widać na boisku. Naciskaliśmy na drużynę KS Styrzyniec, a zdezorientowana obrona nie mogła nas powstrzymać. Ta połowa przyniosła nam wiele bramek, jednak i przeciwnik nie odpuszczał do końca, pokazał ze potrafi walczyć. Duże brawa dla bramkarza jak i całej drużyny przeciwnej. Widać było zaangażowanie i ducha walki na boisku, ta połowa na pewno przyniosła wiele emocji dla obserwatorów spotkania.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 13:3 dla Kościół Chrystusowy, jednak brawa należą się dla wszystkich jak zawsze i to jest najważniejsze smiley